fbpx

נעים להכיר

אודות ליאת

מדריכה ומלווה יחידים וקבוצות לבריאות קורנת

ליאת לוי היא אשת רפואה טבעית, חוקרת תודעה, נטורופתית מוסמכת, הרבליסטית ואומנית ויזואלית.

בבסיס העשייה של ליאת עומדת הגישה של בריאות כברירת המחדל של הטבע. ומעצם היותנו חלק בלתי נפרד מהטבע המופלא הזה, המהות שלנו היא לחיות בבריאות קורנת, הרמוניה ומימוש עצמי.

השאיפה של ליאת היא לחבר אנשים ליכולת הריפוי הטבעית הטמונה בהם בעזרת תזונה הוליסטית ודרכי הזנה נוספות שאינן אוכל, על ידי פתיחת התודעה וחקירת המימד הנפשי/ רגשי, אשר ברוב המקרים הוא הגורם להיווצרות מחלות וחוסר איזון בגוף החומר.
במרחבי הריפוי הפיזיים והוירטואלים ליאת משלבת שיטות ריפוי עתיקות וחדשניות על מנת ליצור ריפוי הוליסטי עמוק לגוף, לנפש ולתודעה. שילוב של תזונת Plant based, פרחי באך, מדיטציות, דיקור סיני, צמחי מרפא ועוד.

אז איך כל זה התחיל? 

החיבור לטבע תמיד היה עוגן לאורך המסע האישי שלי אשר חצה יבשות; ניחוחות של פריחת הדרים וגזם דשא עוררו בי שמחה ותחושת חופש, אדמת הבזלת בהוואי- קרקעה אותי וגרמה לי להרגיש בטוחה. וכשהרגשתי בדידות חיבקתי עץ Redwood ענקי בקליפורניה שחיבר אותי בין רגע לכאן ועכשיו, להתעטף בתחושה שאני במקום הנכון, גם אם ראייתי והבנתי צרות מלהכיל את האמת.

הייתה בי את ההבנה, שכחלק מהטבע הזה, גם בתוכי קיימים מנגנוני איזון וריפוי- והרצון להבין ולהשיג גישה לידע הזה התעצמה.

טראומות הן טריגר להתפרצות מחלות 

לאחר למעלה מעשור בהוואי וקליפורניה הרגשתי מוכנה לחזור לארץ, וכך עשיתי בדיוק בזמן למבצע צוק איתן. מעבר מחופים מדהימים בהוואי ויערות עבותים בקליפורניה לאזעקות ולפזצטות על הכביש בצומת חולון היה הטריגר שהעיר אצלי מחלה אוטואימונית ע”ש האשימוטו, שהייתה שם תמיד, כתובה בסליל ה DNA שלי. 

הטראומה הזאת הוציאה אותי מאיזון וגרמה לתת פעילות בלוטת התריס אשר התבטאה בעיקר בסימפטומים נפשיים של דיכאון, אפתיה, לאות ועצבות. 

“משהו בתוכי התעורר ורציתי להבין לעומק את החיבור בין הנפש לגוף”

אנחנו צומחים ממשברים, מקושי, מחוסר ודאות ואי הבנה ובעיקר אנו מונעים מפחד. ואלו המנועים האנושיים בתוכנו שמאלצים אותנו לשנות את הקיים, לצאת מאזורי הנוחות שבנינו לעצמנו, שלא בהכרח מיטיבים עמנו בהווה. 

המשבר שחוויתי הביא אותי להתעניין ולהתעמק בנושא, להבין האם יש דרך אחרת מהרפואה הקונבנציונלית. קראתי ספרי תזונה, השתתפתי במגוון טיפולים ברפואה משלימה וביניהם הנטורופתיה, קראתי אינספור מאמרים, לקחתי חלק בסדנאות ופשוט נפתח בפניי עולם שלם שהטבע מציע ממש בהישג ידנו.

עולם שבו ניתן לסייע ולפתור בעיות פיזיות ונפשיות. באמצעות תזונה נכונה, צמחי מרפא, דיקור סיני, טכניקות נשימה ועוד. לאט ובדרך לא פשוטה, הצלחתי למצוא פתרונות טבעיים לבעיות שדרשו טיפול.

עם השנים הצלחתי לחדד את הקשר בין הנפש השוהה בגוף החומר ובין תזונה לבעיות פיזיות ונפשיות. כאן הדרך שלי התחילה בעולם הנטורופתיה, תוך חוויות אישיות, חקירה של כל מה שעמד בפניי כאופציה לטיפול ולימוד עצמי אינסופי. 

אז נעים להכיר 🙂 אני ליאת לוי, נטורופתית מוסמכת, מטפלת בכירה בדיקור סיני, תזונה נכונה, צמחי מרפא ופרחי באך במרחב טיפולי תומך במרכז (חולון). מתמחה בטיפול טבעי לאיזון בלוטת התריס, התסמונת המטבולית ( סוכרת, כולסטרול והשמנת יתר) ובבריאות נשית.

בוגרת מסלול ארבע-שנתי ללימודי נטורופתיה במכללת תלתן, מטפלת בכירה בדיקור סיני ובעלת תואר B.A במדעי ההתנהגות ותקשורת מטעם המכללה למנהל.

החזון שלי

נטורופתיה כדרך חיים


דמיינו לכם עולם שבו לכל אישה, איש, ילדה וילד יש את היכולת להתחבר לכוחות ריפוי פנימיים ועוצמתיים ללא מאמץ מיוחד. דמיינו שאת התרופות בארון מחליפים צמחי מרפא, מזון גולמי וצמחי ומזונות על (סופרפוד). עוד תתארו לכם שבעזרת חיבור לעצמנו והבנת הרגשות, המחשבות והרטטים שאנחנו משדרים לשדה האנרגטי נוכל למנוע חולי ולאזן דיסהרמוניה בתוכנו. זה החזון שלי
מאהבה, ליאת

מהי נטורופתיה?

הנטורופתיה היא שיטת טיפול טבעית, המתבססת על כוחות הריפוי העצמיים של הגוף. מטרת הטיפול הנטורופתי היא לתמוך ביכולת זו של הגוף.

עקרונות הנטורופתיה שימשו לראשונה את בית הספר להיפוקרטיקה לרפואה בסביבות 400 לפני הספירה. הפילוסוף היווני היפוקרטס האמין, שיש להתייחס לאדם כמכלול בכל הקשור למציאת גורם למחלה. הוא טען שעל ידי שימוש בחוקי הטבע אפשר לגרום לריפוי. מהאסכולה המקורית הזו נטורופתיה לוקחת את עקרונותיה.

ישנם שישה עקרונות אשר מנחים את הנטורופת בעבודתו. עקרונות אלו מהווים את תמצית הגישה הנטורופתית ומהווים את ייחודיות השיטה.

כוח הריפוי של הטבע – בריאות היא ברירת המחדל של הטבע. ולנו הבחירה להתחבר למהות זאת בכל זמן ובכל עת.

טיפול בשורש הבעיה– תמיד יש סיבה בסיסית בין אם היא פיזית או רגשית, ועל פי עקרונות הנטורופתיה מחלה אינה בהכרח דבר רע או גזירה משמיים, אלא ניסיון של הגוף לריפוי עצמי.

אל תגרום נזק – עקרון זה קורא להימנע ככל האפשר משימוש בשיטות שעוסקות אך ורק בהדחקת הסימפטומים. טכניקות הטיפול הטבעי בעלות מינימום סיכון, נזק או תופעות לוואי מסוכנות.

התייחס לאדם השלם – לכל מחלה או בעיה יש שורש רגשי או תודעתי עמוק יותר, אשר מאפשר לבעיה זו להתבטא בגוף החומר. בריאות שלמה אפשרית על ידי חקר הגורמים האלו.

הנטורופת כמורה – נטורופתיה כדרך חיים מעודדת את המטופל לקחת אחריות על בריאותו ולהיות שותף פעיל בתהליך החזרת הגוף לאיזון.

הנהגת בריאות ומניעת חולי– הנטורופתיה דוגלת במניעת מחלות על ידי למידה ואימוץ של אורח חיים בריא ומאוזן, המותאמים אישית לכל מטופל על פי הערכת גורמי הסיכון שלו.

טיפול מוצלח יכלול אבחנה מדויקת תוך התייחסות יסודית לסיבות אשר גרמו לבעיה ולהופעת התסמינים. התוצאה היא- תוכנית טיפול אופטימלית, מותאמת אישית וברת ביצוע.

קבלי במתנה את המדריך:

10 צעדים לחיים בריאים ומאוזנים

בעזרתו תוכלי להתחיל לסלול את דרכך לחיים בבריאות קורנת

משהו השתבש, בבקשה נסי שנית
נהדר! המדריך נשלח לתיבת הדואר שלך
בריאות מתחילה באוכל

ייעוץ לתזונה נכונה

תזונה נכונה ומותאמת אישית היא הבסיס לחיים בריאים ומאוזנים.
אני מאמינה, שעל ידי אימוץ תזונה נכונה כאורח חיים יתרום לקידום הבריאות ומניעת חולי , ואף יכול להחזיר את הגוף לאיזון ובריאות.
תשומת לב רבה ניתנת כיום לתחום של תזונה נכונה. וממחקרים רבים עולה קשר ישיר בין תזונה לא נכונה ועיכול לא תקין להתפתחות מחלות שונות כגון: סוכרת מסוג 2, (סוכרת מבוגרים), מחלות לב וכלי דם, טרשת עורקים, לחץ דם גבוה והשמנת יתר, לרבות אלצהיימר ודמנציה.
למעשה, כמעט כל טיפול וכל אבחון נטורופתי יתעכבו על התזונה ועל האוכל שהמטופל צורך, ולא פעם הייעוץ התזונתי יהיה חלק מהותי מהטיפול עצמו.

“מחלה במהותה היא תוצאה של קונפליקט בין הנשמה לנפש/אישיות, ולעולם לא תירפא אלא ע”י מאמץ נפשי ורוחני.”     

תמציות פרחי באך לטיפול רגשי

שיטת ריפוי שפיתח ד”ר אדוארד באך, רופא, הרבולוג וחוקר אנגלי שחי בתחילת המאה ה-20 לטיפול בבעיות רגשיות, פחד וחרדה.
באך הצליח לזהות קבוצה של מצבים נפשיים ולכל מצב כזה התאים תמצית פרחים אחת או יותר, המתאימה לטיפול בו.
בסך הכל ריכז באך 38 סוגי פרחים שונים, שתמציתם מהווה בסיס לריפוי ובכל פרח זיהה תכונה בסיסית מסוימת. 
הטיפול יכול לסייע במצבים כגון: הפרעות קשב וריכוז, היפראקטיביות, בעיות הסתגלות, מתחים וחרדות, בעיות רגשיות ועוד. ואף מהוה טיפול תומך בטיפולים קונבנציונליים.

צמחי מרפא

צמחי מרפא תומכים בבריאות בעת מחלה ומחזירים את הגוף לאיזון.
הם פועלים בדיוק כמו תרופות רגילות, ובשל כך תמיד יש להיוועץ עם נטורופתית מוסמכת, טרם השימוש בצמחי מרפא.
מקור הטיפול בצמחי מרפא הוא עתיק יומין, והידע עליו נסמכת הנטורופתיה משלב ידע מרפואת הצמחים המסורתית יחד עם ידע מחקרי עדכני ומאושש.
כמו כן, נעשה שימוש בתכשירים מצמחי מרפא ללא חומרים מזיקים לשימוש חיצוני במקרים של חבלות, התכווצות שרירים, עקיצות וכוויות וכו’. וגם לטיפול בעיות עור שונות כמו- אקנה, פסוריאזיס וסבוריאה.
וכן מוצרי טיפוח והזנה לעור הפנים בשל ההבנה ההולכת וגדלה על חשיבות השימוש במוצרי טיפוח נקיים מרעלים.

צמחי מרפא

דיקור סיני

הרפואה הסינית מאמינה, כי כל מחלה קשורה לחוסר זרימה אנרגטית בגוף. אותה אנרגיה נקראת “צ’י”, והיא זורמת בערוצי אנרגיה הנקראים מרידיאניים אשר קשורים לאיברי הגוף הפנימיים.
הדיקור הסיני מתבצע לאורך נקודות בגוף, המעודדות זרימה וויסות אנרגטי, ובכך מעודד את תהליכי הריפוי הטבעיים של הגוף.
דיקור סיני מסייע בבעיות גופניות ונפשיות רבות וביניהם : איזון בלוטת התריס, הורדת לחץ דם, מיגרנות, אנדומטריוזיס, כאבי מחזור, תסמיני גיל המעבר ובעיות פריון.
נוסף על כך לדיקור סיני השפעה מרגיעה על הנפש ועל הגוף.

דיקור קוסמטי לאנטי אייג’ינג

דיקור קוסמטי, הקרוי גם דיקור סיני לחידוש וריענון תאי העור בפנים (Facial Rejuvenation), הוא שיטה המבוססת על עקרונות הרפואה הסינית המודרנית.
במהלך הטיפול מוחדרות מחטים קטנטנות לנקודות דיקור על גבי הפנים, האוזן והגוף, שמטרתן לשפר את זרימת הדם והאנרגיה (צ׳י) לעור הפנים, כמו גם לחדש ולהגביר את היצור הטבעי של קולגן ואלסטין.
את הטיפול נסיים עם עיסוי פנים מרגיע עם קרם אנטי אייג’ינג טבעי המכיל תמציות צמחי מרפא, שמנים צמחיים ושמנים אתריים.
הטיפול האולטימטיבי להזנה הטובה ביותר של עור הפנים, אשר יוצרת לו מראה צעיר ובריא ומאטה את תהליך ההזדקנות.

קוסמטיקה ורוקחות טבעית

ליין בלעדי של מוצרי קוסמטיקה ומוצרים טיפוליים טבעיים ומתקדמים, שפותחו בשנים האחרונות ע”י ליאת לוי נטורופתית בעלת המותג, מתוך ידע וניסיון רב שרכשה בעולם הארומתרפיה וההרבליזם.
כל המוצרים שלנו:
נקיים מרעלים- ללא SLS, פרבנים, תוצרי נפט, ללא חומרים משמרים וללא חומרי ריח סינטטיים אלא רק שמנים אתריים טהורים, חומרי גלם טבעיים, תמציות צמחי מרפא פעילות ושמנים צמחיים
טריים- אני רוקחת את המוצרים שלי לפי הזמנות ובכמויות קטנות ונותנת לקרמים הטבעיים תוקף של 12 חודשים מיום הייצור
ללא אריזה חיצונית נוספות (קופסא) וכל האריזות הם אריזות זכוכית או פלסטיק העובר מחזור בקלות על מנת להקטין למינימום את ההשפעה על הסביבה
המוצרים שלנו לא נוסו על בעלי חיים
המוצרים מיוצרים בקפידה ובאיכות גבוהה ומבוססים על פורמולות ייחודיות המשלבות חומרי גלם טבעיים וחומרים פעילים מתקדמים, אשר ביחד יוצרים שילוב מושלם ובריא לטיפול וטיפוח עור הפנים והגוף.

לפרטים נוספים – צרי קשר עוד היום

או השאירי פרטים ואחזור אלייך בהקדם

משהו השתבש, נסי שוב בבקשה
הודעתך נשלחה בהצלחה, אצור איתך קשר בהקדם
0
    0
    הסל שלך
    העגלה שלך ריקהחזרה לחנות
    ×
    %d